Lista produktów marki FitLine

Produkty FitLine to najlepsze wyniki, najwyższa jakość i maksymalne bezpieczeństwo!

Firma PM International z marką FitLine dąży do objęcia pozycji lidera na międzynarodowym rynku produktów klasy premium w branży zdrowia, fitnessu i urody - od wewnątrz i od zewnątrz.

Podstawą sukcesu PM International jest unikalna filozofia produktów. Opracowane innowacyjne produkty, które w widoczny sposób wpływają na to czego pragną wszyscy:

  • Poprawy jakości życia poprzez lepszą sprawność i dobre samopoczucie
  • Większej radości z życia dzięki lepszemu i młodszemu wyglądowi

Koncentracja na segmencie produktów premium oraz innowacyjne produkty zdecydowanie wyróżniają PM International na rynku.

Kluczową kompetencją jest NTC- Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych.

NTC -jest to natychmiastowy – dzięki nanomicelizacji – transport każdego składnika do komórki. Badania dowiodły, że składniki każdego z produktów PM, są dostarczone do komórki w zaledwie 5 minut!!!

NTC (Nutrition Transport Concept) to kombinacja nowego sposobu myślenia o odżywianiu i unikalnej technologii. Idea streszcza się w jednym zdaniu: Człowiek składa się z tego co zjada i przyswaja. W tym zdaniu najważniejszy jest spójnik "i". Nie chodzi tylko o to, aby zjadać odpowiednią ilość składników odżywczych. Chodzi o to, aby trafiały one szybko i łatwo do wszystkich komórek organizmu.

Cel tego zestawu technologii i sposobu myślenia jest prosty: Sprawić, aby na poziomie komórkowym organizmu było pod dostatkiem wszelkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. 

W organizmie istnieją mechanizmy optymalnego przyswajania substancji odżywczych, bez względu na to, czy trafią one ze zwykłą żywnością, czy produktami FitLine. NTC troszczy się o to, aby niezbędne i pełnowartościowe substancje szybko docierały do tych miejsc naszego organizmu, gdzie są potrzebne: z jelit do krwi, i za jej pośrednictwem do bilionów komórek organizmu.

Składniki koncepcji NTC: Regeneracja i rewitalizacja jelit,

Płynna forma przyswajania, 

Zawartość skutecznych antyoksydantów, 

Specjalne kombinacje biokatalizatorów, 

Optymalna wartość pH, 

Krótki czas pobytu w żołądku, 

Proporcje składu, 

Micelizacja witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-36 z 53 pozycji