FIRMA PM-International jest firmą oferującą produkty dla branży zdrowia, fitnessu i urody.

Oferujemy wysokiej jakości suplementy diety działające od wewnątrz FitLine (podstawowa i specjalna suplementacja, produkty pomagające kontrolować wagę, produkty z myślą o sportowcach) oraz kosmetyki działające na zewnątrz, FitLine med i skin.

Na światowym rynku od 28 lat. Według rankingu DSN Global 100, który oferuje wyjątkową perspektywę globalnego wpływu branży na sferę gospodarczą i społeczną, PM International zajmuje 10 pozycję z obrotem 1,71 mld USD w roku 2020 co świadczy o dużym zaufaniu Klientów do marki.

Podstawą sukcesu PM-International jest unikalna filozofia produktów. Opracowaliśmy innowacyjne produkty, które w widoczny sposób wpływają na to, czego pragną wszyscy: poprawy jakości życia poprzez lepszą sprawność, dobre samopoczucie, większą radości z życia dzięki lepszemu i młodszemu wyglądowi.

Kluczową kompetencją PM jest NTC- Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych. Nasze produkty są wytwarzane w oparciu o NTC, która dostarcza składniki odżywcze do miejsca, gdzie są potrzebne – na poziom komórkowy od wewnątrz i z zewnątrz. Wszystkie produkty „Made in Germany” są produkowane zgodnie ze standardem GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) obowiązującym w branży farmaceutycznej. Gwarantuje to najwyższą czystość i maksymalną jakość.

Nasze suplementy diety FitLine opracowane przy użyciu ekskluzywnego, opatentowanego transportu NTC pomagają lepiej radzić sobie z wyzwaniami codziennego życia i przyczyniają się do osiągania celów związanych z kondycją i wydajnością nawet w zaawansowanym wieku.

System immunologiczny ulega poprawie, wzmacnia się serce i funkcje układu krążenia.

Następuje natychmiastowy wzrost koncentracji, możemy dostrzec również inne widoczne efekty: ładniejsza skóra, mocniejsze włosy i paznokcie.

To czyni FitLine niezbędnym elementem skutecznej strategii anti-aging.

Wielu sportowców zaufało produktom FitLine, a PM International jest oficjalnym dostawcą suplementów dla licznych związków sportowych i drużyn narodowych z całego świata.

Produkty FitLine są poszukiwane przez najlepszych sportowców na całym świecie, ponieważ są testowane na obecność substancji dopingujących i znajdują się na ekskluzywnej Liście Kolońskiej.

Powody dla których najwyższej klasy sportowcy doceniają w FitLine to perfekcyjna skuteczność, wysoka tolerancja, smak, kompleksowa oferta produktów, zwiększona niezawodność produktu między innymi przez obecność na „Liście Kolońskiej” (‘Cologne List’).