Marki

COLWAY

COLWAY

Wartości Colway International S.A.

  1. EMPATIA: Patrzymy na świat oczyma naszych Klientów, Partnerów. Każde rozwiązanie jest reakcją na potrzeby, które płyną do nas od Was.
  2. WIZERUNEK: Zawsze i w każdym elemencie działalności dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości, ekskluzywne produkty. Pamiętamy, że Klient kupuje przede wszystkim człowieka, a zaraz potem firmę i jej ofertę. Jesteśmy spójni w każdym obszarze działalności.
  3. KONCENTRACJA: Realizując naszą strategię koncentrujemy się na najmocniejszych stronach firmy. Nie zmieniamy tego co działa, jednocześnie ulepszając wszystko to, co wymaga usprawnienia. Robimy to o czym mówimy. Wdrażamy rozwiązania, których oczekują nasi Klienci i Partnerzy. Problemy mobilizują nas i stwarzają szansę na rozwój.

Propozycja produktowa:

CZUJ SIĘ ŚWIETNIE (FEEL GREAT) To suplementy diety, które pomagają utrzymać organizm w dobrej kondycji i zdrowiu. Zawsze najwyższej jakości.

WYGLĄDAJ DOBRZE (LOOK GOOD) To luksusowe kosmetyki, pozwalające zatroszczyć się o całe ciało. Posiadamy ofertę dla osób w każdym wieku i o różnych potrzebach.

KONCEPCJA SZCZĘŚLIWI RAZEM (HAPPY TOGETHER) jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich naszych działań.

16 produktów

zobacz produkty
Dr. C. Tuna

Dr. C. Tuna

Dr. Cevdet Tuna urodził się w 1923 roku w Edirne w północno-zachodniej Turcji. W latach 1935-1941 z sukcesami ukończył studia medyczne na prestiżowym Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie w Niemczech. Dr. C. Tuna samodzielnie opracował ponad 2000 receptur na leki i maści przeciwbólowe. Dzięki ogromnej miłości do ludzi i chęci zmiany świata na lepsze dziś Farmasi eksportuje swoje produkty do 123 krajów na 5 kontynentach.

„Chociaż jestem lekarzem i wierzę w świętość mojego zawodu, nie zbudowałem na nim swojej przyszłości. Istniały nowe możliwości rozwoju, takie jak wypróbowanie nowych formuł, tworzenie nowych receptur, więc korzystałem z nich. Wybrałem tę drogę i przez całe życie kochałem swoją pracę. Wierzę w to, że w ten właśnie sposób mogłem pomóc wielu ludziom. Zbudowałem swoje życie w oparciu o wiarę w to, że można osiągnąć więcej i codziennie szukałem odpowiedzi na pytanie co zrobić, by rozwijając moją firmę móc pójść o krok dalej. Udało mi się to dzięki filozofii, której byłem wierny przez całe moje życie. Wierzę, że zostawiłem piękne dziedzictwo rodzinie "Farmasi." 

Dr. C. Tuna

Założyciel Farmasi

11 produktów

zobacz produkty
DUOLIFE

DUOLIFE

Sposób w jaki sformatowany jest współczesny świat, sprawił, że zdrowie stało sie modne. Wzrost świadomości przyczynił sie do zmiany potrzeb ludzi, którzy coraz częściej szukaja produktów wspomagających dbanie o zdrowie i prawidłową kondycje organizmu. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi DUOLIFE produkująca innowacyjne i naturalne suplementy diety i kosmetyki, zdrową żywność, opierając się na 5 zasadach produkcji:

  • zero konserwantów
  • zero GMO
  • szklane opakowania dla form płynnych
  • metoda IHHP (MINIMIALNEGO PRZETWARZANIA)
  • kompletne składniki

Suplementy diety DUOLIFE -skoncentrowane dawki substancji odżywczych (m.in. witamin, minerałów, aminokwasów czy dobroczynnych ekstraktów roślinnych), to odpowiedż na zapotrzebowania organizmu, będąca idealnym uzupełnieniem codziennej diety. Z ich pomocą dbanie o zdrowie i organizm będzie zdecydownie prostsze!.

6 produktów

zobacz produkty
FitLine

FitLine

Produkty FitLine to najlepsze wyniki, najwyższa jakość i maksymalne bezpieczeństwo!

Firma PM International z marką FitLine dąży do objęcia pozycji lidera na międzynarodowym rynku produktów klasy premium w branży zdrowia, fitnessu i urody - od wewnątrz i od zewnątrz.

52 produktów

zobacz produkty
Nutriplus

Nutriplus

Z suplementami diety NUTRIPLUS, które wspierają aktywny tryb życia:

Czuj sie zdrowo!, Wyglądaj Zdrowo!, Żyj zdrowo!

1 produkt

zobacz produkty