FitLine Gelenk-Fit
  • 2FitLine Gelenk-Fit
  • 2FitLine Gelenk-Fit
  • 2FitLine Gelenk-Fit

FitLine Gelenk-Fit

Suplement zawierający glukozaminę i chondroitynę, pomaga w wielu dolegliwości i bólach zwyrodnieniowych stawów, ścięgien, kręgosłupa etc. wynikających z trybu życia, wieku oraz przebytych urazów i kontuzji- dba o kości i chrząstki

  • witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstek
  • NTC wspomaga optymalne wchłanianie substancji

Stosowanie:

Zawartość 1 miarki (1,8 g) rozpuścić w 200 ml niegazowanej wody lub w 200 ml ulubionego zimnego napoju, wymieszać.

Zalecane dzienne spożycie: jedna porcja dziennie.

Opakowanie (270g) wystarcza na ok 5 m-cy

322,00 zł

(113,70 zł /100g)

Brutto Dostawa w ciągu 3-5 dni
Ilość

0709011
puszka

Jest pierwszym preparatem z glukozaminą i chondroityną podawany jako napój. Stworzono go z zastosowaniem opatentowanych technologii NTC, która daje maksymalną przyswajalność składników.

Preparat zawierający glukozaminę i chondroitynę, pomaga w wielu dolegliwości i bólach zwyrodnieniowych stawów, ścięgien, kręgosłupa etc. wynikających z trybu życia, wieku oraz przebytych urazów i kontuzji. Stosowany wraz z minerałami czyli Restorate daje jeszcze lepsze rezultaty.

Glukozamina, jako budulec tkanki łącznej, znacząco przyczynia się do zachowania dobrego stanu chrząstki stawowej i odnowienia zapasu mazi stawowej. Produkcja glukozaminy zmniejsza się z wiekiem. Zapewnienie organizmowi stałego źródła glukozaminy i chondroityny pomaga zachować zdrowe chrząstki stawowe.

Chondroityna odgrywa kluczową rolę w wytwarzaniu proteoglikanów chrząstki stawowej. Działa przeciwbólowo, zwiększa ruchowość i stabilizuje szerokość szpary stawowej. Kwas chondroityno-siarkowy będący podstawowym składnikiem kości jest dobrze wchłaniany z przewodu pokarmowego, bierze udział w ich metabolizmie i regeneracji. Ma ogromny wpływ na wytrzymałość i sprawność stawów.

Algi  są bogate w jod, potas, żelazo, magnez, wapń i wiele witamin: A, B1, B2, B6, niacynę i witaminę C.  Witamina C jest ważna także dla prawidłowej syntezy kolagenu, będącego głównym składnikiem tkanki łącznej.  Potrawy z alg są ważnym elementem diety w krajach dalekiego wschodu, gdzie jest znacznie mniej problemów ze zdrowiem.

Połączenie glukozaminy i chondroityny gwarantuje wielokierunkową poprawę szybkości regeneracji stawów i zwiększenie odporności zarówno chrząstki, jak i kości na mikrourazy.  Bardzo ważną role odgrywa technologia NTC, która powoduje zwiększenie przyswajalności składników na poziomie 97%  oraz poprawę efektów działania.

Gelenk Fit ZALETY:

Zmniejszenie bólu stawów i kręgosłupa

Wspomaganie regeneracji np. po kontuzjach

Daje szybkie i wymierne efekty

Wspomaga stawy, kręgosłup, ścięgna

Witamina C wspomaga syntezę kolagenu niezbędnego do wzmocnienia kości i tkanki łącznej

Zawiera – proszek z naturalnych alg i ekstrakty ziół ajurwedy

Glukozamina i chondroityna wspiera tworzenie chrząstek i mazi stawowej

Najlepsze działanie poprzez technologię NTC i NGP

Zawiera naturalny ekstrakt CRA dla lepszego zaopatrzenia w tlen i działania redukującego zapalenia

Zobacz także