FitLine Lutein
  • 2FitLine Lutein
  • 2FitLine Lutein
  • 2FitLine Lutein

FitLine Lutein

Dla prawidłowego widzenia Microsolve® (unikalna technologia z wyższą bioprzyswajalnością), Luteina 

  • witamina E chroni komórki przed stresem oksydacyjnym
  • witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia
  • NTC wspomaga optymalne wchłanianie substancji
  • zgłoszenie patentowe

Stosowanie:

1 raz dziennie rozpuścić 19 kropli (1,0 ml) w zimnym napoju.

Opakowanie zawiera 30ml (30 porcji)

Wystarcza na miesiąc. 

170,00 zł

(540,00 zł /100ml)

Brutto Dostawa w ciągu 3-5 dni
Ilość

0712020
ml

Z pewnością znacie powiedzenie o bronieniu czegoś jak oka w głowie, skąd to się wzięło? Moi drodzy utrata wzroku uważana jest za jedno z najgorszych nieszczęść jakie mogą się przydarzyć człowiekowi.

Niestety wiele czynników, na przykład światło UV, zanieczyszczenie powietrza czy starzenie się niekiedy prowadzi do groźnych chorób oka. Znanym i sprawdzonym sposobem na zachowanie zdrowych oczu jest stosowanie luteiny.

Obecność luteiny i zeaksantyny w plamce żółtej ma znaczenie dla siatkówki oka ze względu na rolę ochronną przed wolnymi rodnikami. To silne antyutleniacze. Co więcej, barwniki chronią oko przed szkodliwym wpływem światła, szczególnie niebieskiego, uważanego za najbardziej destrukcyjne światło widzialne dla naszego wzroku.

Dawka światła niebieskiego może być 100 razy mniejsza niż dawka światła pomarańczowego by spowodować takie same uszkodzenia w tkance oka. To właśnie dlatego tak groźne jest długotrwałe patrzenie w ekran komputera, telefonu czy innych urządzeń emitujących światło niebieskie w dużej ilości.

Luteina nie może być produkowana przez nasz organizm, co znaczy, że musimy ją dostarczyć z pożywieniem (lub przez suplementację – w aptekach dostępne są kapsułki bądź tabletki z luteiną). Niestety kapsułki maja kiepska przyswajalność.

FitLine Luteina jest to pierwszy w świecie, opracowany przez firmę produkt w postaci, opatentowanej technologii NanoSolve.

Na rynku można znaleźć preparaty zawierające luteinę, jest ona znanym składnikiem aktywnym preparatów wspomagających oczy i wzrok. Teraz jest dostępna w nowej postaci, skuteczniejszej dzięki opatentowanej technologii NanoSolve – tylko w preparacie FitLine NanoLutein.

To produkt dla oczu z luteiną, zeaksantyną i witaminą E w postaci nanomicelarnego płynu, umożliwiający optymalną sprawność oczu i dobry wzrok do późnej starości.

FitLine Luteina – zalety

Ulga dla zmęczonych oczu (praca przy komputerze etc)

Zawiera występujące w owocach i w warzywach – estry luteiny

Wyraźna i szybka poprawa kondycji oczu przy niektórych dolegliwościach (następstwa zmęczenia, stresu, palenia tytoniu etc)

Zahamowanie tempa pogorszenia ostrości wzroku z wiekiem

Wspomaganie terapii chorób oczu

Wyłącznie naturalne składniki.

Profilaktyka – zabezpieczenie przed chorobami oczu

Zawiera 100% zalecanej dawki dziennej witaminy E (preparat z grupy substancji odżywczych NGP®“: przeciwutleniacze luteina i zeaksantyna oraz witamina E działają jednocześnie).

Skład produktu:

Witamina E

Luteina

Zeaksantyna

 

Stosowanie:

Dodawać codziennie 19 kropli (1ml) do dowolnego napoju lub jako dodatek do preparatu FitLine, Basics. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania zalecamy optymalne dozowanie 2 do 6 pipetek dziennie.

Produkty serii FitLine zestawu optymalnego:

Basics, Activize Oxyplus i Restorate mają ogólne działanie wspierające optymalnej przemiany substancji odżywczych dla optymalnej wydolności naszych oczu.

Zobacz także