• -70,00 zł
FitLine Detox Set (D-Drink, Basic, Q10 Koenzym, Omega 3+E, Herbaslim)
  • 2FitLine Detox Set (D-Drink, Basic, Q10 Koenzym, Omega 3+E, Herbaslim)

FitLine Detox Set (D-Drink, Basic, Q10 Koenzym, Omega 3+E, Herbaslim)

Specjalnie dobrany zestaw produktów FitLine aby zregenerować i oczyścić organizm z toksyn. Niezależnie od stylu życia w organizmie każdego z nas wytwarzane są kwasy, które zatruwają nasz ustrój. Warto więc od czasu do czasu oczyścić organizm z gromadzących się toksyn. Odtrucie organizmu jest bardzo ważne w zapobieganiu wielu chorobom, wpływa na odporność, tempo przemiany materii i ogólne samopoczucie.

Zestaw zawiera 5 produktów FitLine.

FitLine D-Drink - wątroba

FitLine Basics- błonnik, minerały

FitLine Koenzym Q10- serce

FitLine Kwasy Omega 3+E - mózg, serce

FitLine Herbaslim herbata - oczyszczanie

Kuracja na 1 m-c

Opisy, skład i działanie zamieszczone są na stronach poszczególnych produktów.

885,00 zł
815,00 zł Zniżka 70,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-5 dni
Ilość

0702069-1
set

Od wątroby uzależnionych jest ponad 5000 funkcji życiowych i ponad 500 procesów chemicznych, które zachodzą wewnątrz ludzkiego ciała. Funkcja tego narządu polega na odpowiednim przetwarzaniu każdej z substancji, która do niej trafi – zarówno tej pożytecznej, poprzez metabolizm m.in. białek, cukrów, tłuszczy, jak i szkodliwej m.in. oczyszczanie organizmu z toksycznych substancji, leków czy alkoholu. Jest magazynem substancji zapasowych dla naszego organizmu (glikogen), jak i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach A, D i K.

"Należy pamiętać, że wątroba, poza tym, że jest głównym narządem odtruwającym organizm, jest też odpowiedzialna za magazynowanie witamin i składników mineralnych, metabolizm, produkcję żółci i termoregulację. Jest jednym w kluczowych organów, od którego zależy zdrowie, a nawet życie. Ponieważ sama wątroba nie boli ani nie daje żadnych innych oznak swojego zmęczenia, często zapominamy o tym, jak ważna jest jej dobra kondycja. Powinniśmy o nią dbać poprzez stosowanie odpowiednio dobranych i zbilansowanych pokarmów, oczyszczających diet czy ewentualnie właściwego wsparcia poprzez uzupełnianie substancji mających korzystny wpływ na jej pracę" - mówi prof. dr hab. Robert Flisiak, Prezes Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego.

"Przy stresującej pracy, niezdrowej diecie i braku aktywności fizycznej niemożliwe jest uchronienie się przed negatywnym skutkiem wszechobecnych toksyn. Dlatego warto wspomóc wątrobę poprzez dostarczenie jej substancji, które realnie pomogą w oczyszczaniu organizmu, takich jak chlorella, karczoch czy cholina" - mówi dr inż. Katarzyna Okręglicka, specjalista w zakresie żywienia człowieka i dietetyki, pracownik naukowy w Zakładzie Medycyny Zapobiegawczej i Higieny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zobacz także