FitLine Generation 50+
  • 2FitLine Generation 50+
  • 2FitLine Generation 50+
  • 2FitLine Generation 50+

FitLine Generation 50+

FitLine Generation 50+ w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb osób w "złotym wieku"..                                                                                                                                    

W połączeniu z PowerCocktail, FitLine Generation 50+ dostarcza składników odżywczych, które wspierają Twój organizm w wieku 50+. Dzięki specjalnej kompozycji kwasów tłuszczowych omega-3, luteiny, izoflawonu, koenzymu Q10 i żeń-szenia FitLine Generation 50+ jest idealnym suplementem wspomagającym utrzymanie prawidłowych funkcji mózgu, serca i wzroku.          

Stosowanie:

Zmieszać jedną płaską łyżeczkę od herbaty Generation 50  z jedną saszetką FitLine Power Cocktail. Dodać 180 ml wody- wymieszać.
Zalecana: 1 płaska łyżeczka do herbaty dziennie.

481,00 zł

(306,01 zł /100g)

Brutto Dostawa w ciągu 3-5 dni
Ilość

0705044
saszetki

Suplement diety w proszku do przygotowania napoju o smaku pomarańczy-czarnej porzeczki z kwasami tłuszczowymi Omega-3, Konenzymem Q10, Luteiną i izoflawonami sojowymi.

Wyjątkowy produkt FitLine Generation 50+, który został opracowany jako dodatek do naszego znanego na całym świecie PowerCocktaila w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb organizmu.

W połączeniu z PowerCocktail, FitLine Generation 50+ dostarcza składników odżywczych, które wspierają organizm. Dzięki specjalnej kompozycji kwasów tłuszczowych omega-3, luteiny, izoflawonu, koenzymu Q10 i żeń-szenia FitLine Generation 50+ jest idealnym suplementem wspomagającym utrzymanie prawidłowych funkcji mózgu¹, serca² i wzroku³.

¹ W połączeniu z FitLine PowerCocktail witamina C wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Witamina B6 (pirydoksyna), witamina B12 (kobalamina) i witamina C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania psychicznego.

² W połączeniu z FitLine PowerCocktail: Tiamina wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca.

³ W połączeniu z FitLine PowerCocktail ryboflawina i witamina A pomagają w utrzymaniu prawidłowego wzroku. 

FitLine Generation 50+ zawiera:

* Koenzym Q10,

* Luteina,

* Zeaksantyna,

* Izoflawony sojowe,

* Kwas dokozaheksaenowy DHA,

* Kwas eikozapentaenowy EPA.

Stosowanie:

Zmieszać jedną płaską łyżeczkę od herbaty Generation 50+ (2,5 g) z jedną saszetką FitLine Power Cocktail. Dodać 180 ml wody i mieszać do całkowitego rozpuszczenia. Spożywać 1 x dziennie

Opakowanie zawiera 30 saszetek po 5g - wystarcza na ok 60 dni