Suplementy dla sportowców

Suplementy diety stosowane przez zawodowych sportowców do optymalizacji kondycji fizycznej, wytrzymałości  oraz osiągnięć. Bezpieczeństwo produktów, dobór wyskoiej jakości składników pomaga sportowcom osiągnąć nowy poziom wydajności. Produkty testowane na obecność substancji dopingujących, znajdują sie na ekskluzywnej Liście Kolońskiej. Najwyższej klasy sportowcy doceniają FitLine za perfekcyjną skuteczność, wysoką tolerancję oraz wyniki jakie są w stanie osiągnąć dzięki produktom. 

Dopingowa czystość.

Możemy Państwu zagwarantować bezpieczeństwo produktów i brak dopingu w produktach Fitline. 

1. Produkty FitLine zostały wyprodukowane specjalnie dla nas  i wyłącznie w firmach w Niemczech i Szwajcarii, gdzie przestrzeganie kryteriów GMP(na chwile obecną najnowocześniejsze standardy jakości i czystości) jest oczywistością. Linie produktów FitLine podlegają niemieckiemu ustawodawstwu, jak również prawu państw, w których są oferowane. Przeważająca ilość naszych produktów jest w sprzedaży w ponad 30 krajach.

2. Surowce (ilość poszczególnych składników) jak również gotowe produkty zostały poddane kontrolom mikrobiologicznym, chemicznym, sensorycznym i fizykalnym dla zapewnienia możliwie najwyższego bezpieczeństwa i czystości użytkownikom. Wykonywane są też testy trwałości oraz utrzymania próbek. Producent gwarantuje min. 3- miesięczną datę minimalnej trwałości.

3. Jako firma dobrowolnie zobowiązaliśmy się poddawać produkty Fitline regularnym badaniom na pokrewne dopingowi sterydy anaboliczne / pro hormony. Bliższe informacje do znalezienia w „Koelner listę”. Jest to lista suplementów z minimalnym ryzykiem dopingowym. Więcej informacji na  www.koelnerliste.com   

4. Wierzymy, że powyższe informacje i efekty stosowania produktów przez czołowych sportowców przekonają Państwa, że temat jakości  produktów i bezpieczeństwa dopingowego jest dla nas poważną kwestią oraz że jesteśmy świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności.

NTC -jest to natychmiastowy – dzięki nanomicelizacji – transport każdego składnika do komórki. Badania dowiodły, że składniki każdego z produktów PM, są dostarczone do komórki w zaledwie 5 minut!!!

NTC (Nutrition Transport Concept) to kombinacja nowego sposobu myślenia o odżywianiu i unikalnej technologii. Idea streszcza się w jednym zdaniu: Człowiek składa się z tego co zjada i przyswaja. W tym zdaniu najważniejszy jest spójnik „i„. Nie chodzi tylko o to, aby zjadać odpowiednią ilość składników odżywczych. Chodzi o to, aby trafiały one szybko i łatwo do wszystkich komórek organizmu.

Cel tego zestawu technologii i sposobu myślenia jest prosty: Sprawić, aby na poziomie komórkowym organizmu było pod dostatkiem wszelkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. 

W organizmie istnieją mechanizmy optymalnego przyswajania substancji odżywczych, bez względu na to, czy trafią one ze zwykłą żywnością, czy produktami FitLine. NTC troszczy się o to, aby niezbędne i pełnowartościowe substancje szybko docierały do tych miejsc naszego organizmu, gdzie są potrzebne: z jelit do krwi, i za jej pośrednictwem do bilionów komórek organizmu.

Składniki koncepcji NTC:

  • Zawartość skutecznych antyoksydantów,
  • Regeneracja i rewitalizacja jelit,
  • Płynna forma przyswajania, 
  • Specjalne kombinacje biokatalizatorów, 
  • Optymalna wartość pH, 
  • Krótki czas pobytu w żołądku, 
  • Proporcje składu, 
  • Micelizacja witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry