Lista produktów marki COLWAY

Wartości Colway International S.A.

  1. EMPATIA: Patrzymy na świat oczyma naszych Klientów, Partnerów. Każde rozwiązanie jest reakcją na potrzeby, które płyną do nas od Was.
  2. WIZERUNEK: Zawsze i w każdym elemencie działalności dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości, ekskluzywne produkty. Pamiętamy, że Klient kupuje przede wszystkim człowieka, a zaraz potem firmę i jej ofertę. Jesteśmy spójni w każdym obszarze działalności.
  3. KONCENTRACJA: Realizując naszą strategię koncentrujemy się na najmocniejszych stronach firmy. Nie zmieniamy tego co działa, jednocześnie ulepszając wszystko to, co wymaga usprawnienia. Robimy to o czym mówimy. Wdrażamy rozwiązania, których oczekują nasi Klienci i Partnerzy. Problemy mobilizują nas i stwarzają szansę na rozwój.

Propozycja produktowa:

CZUJ SIĘ ŚWIETNIE (FEEL GREAT) To suplementy diety, które pomagają utrzymać organizm w dobrej kondycji i zdrowiu. Zawsze najwyższej jakości.

WYGLĄDAJ DOBRZE (LOOK GOOD) To luksusowe kosmetyki, pozwalające zatroszczyć się o całe ciało. Posiadamy ofertę dla osób w każdym wieku i o różnych potrzebach.

KONCEPCJA SZCZĘŚLIWI RAZEM (HAPPY TOGETHER) jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich naszych działań.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji