DuoLife ProCardiol®
 • 2DuoLife ProCardiol®

DuoLife ProCardiol®

Suplement diety ProCardiol® to produkt skomponowany ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego, które tworzą unikalną kompozycję, zgodną z zasadami synergizmu. ProCardiol® to cenne żródło naturalnych substancji wspomagających pracę serca oraz chroniących naczynia krwionośne sprzyjających utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

 • wspomaga pracę układu sercowo-naczyniowego
 • przyczynia sie do utrzymania prawidłowego ciśnienia tętniczego krwi
 • sprzyja profilaktyce miażdzycy, przyczyniając się do redukcji poziomu "złego" choresterolu i utrzymania optymalnego poziomu "dobrego" cholesterolu

Opakowanie: 60 kapsułek

142,60 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-5 dni
Ilość

0101005
kapsułki

Ekstrakt z owoców głogu - głównymi składnikami owoców głogu są flawonoidy i związane z nimi antocyjanidyny i proantocyjanidyny. Należą do nich m.in. rutyna, hiperozyd i witeksyna. Ponadto głóg jest cennym źródłem witaminy C, ale także kwasów organicznych i soli mineralnych. 

Ekstrakt z kwiatów hibiskusa – Hibiskus zawdzięcza swe cenne właściwości zawartym w surowcu polifenolom (głównie flawonolom i antocyjanom), kwasom organicznym, fitosterolom i kwasom tłuszczowym.

Hibiskus wspomaga krążenie krwi w mikronaczynkach. Sprzyja redukcji uczucia ciężkich nóg.

Hibiskus wspomaga witalność organizmu.

Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona – winogrona zawierają: 

  - witaminy: A, C, B1, B2, B6, PP, E, K oraz kwas foliowy; 

  - minerały: wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, sód, cynk, mangan, selen, fluor;

   - cukry proste: łatwo przyswajalne źródło energii;

   - polifenole – resweratrol i antocyjany. Resweratrol należy do związków o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Jest syntetyzowany m.in. w skórkach winogron w odpowiedzi na infekcje grzybicze, stres oksydacyjny oraz promieniowanie UV.

Ekstrakt z owoców granatu - owoce granatu zawierają:

  - 10-20% cukrów stanowiących cenne źródło energii;

  - 2-5% kwasów organicznych (głównie kwasu cytrynowego i jabłkowego);

  - witaminy C, E, witaminy z grupy B oraz β-karoten;

  - minerały: wapń, cynk, potas, selen i miedź;

  - garbniki (do 30% w skórce);

  - polifenole: antocyjany oraz kwasy fenolowe (zwłaszcza kwas elagowy i galusowy).

Ekstrakt z owoców aronii – aronia bywa określana „superowocem”. W owocach aronii zawarte są antocyjany, flawonole, fenolokwasy i dodatkowo garbniki, ale także witaminy (C, B2, B6, E, P, PP) oraz składniki mineralne (molibden, mangan, miedź, bor, jod). Prawdopodobnie najważniejszymi składnikami aktywnymi owoców aronii, odpowiedzialnymi za większość ich cennych właściwości, są polifenole o właściwościach przeciwutleniających. 

ProCardiol® - zastrzeżona formuła antyoksydantów pozyskanych z mieszanki suchego ekstraktu owoców i warzyw w zmiennych proporcjach (z owoców winogron, z owoców oliwki europejskiej, z liści karczocha).

Karczoch wspomaga funkcje serca oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów we krwi. 

Ekstrakt z liści karczocha wspomaga kontrolę masy ciała. 

Ekstrakt z ziela serdecznika - to roślina bogata w związki aktywne. Wśród nich wyróżnia się terpeny, garbniki, związki azotowe, flawonoidy, sterole i triterpeny. Głównym związkiem aktywnym odpowiedzialnym za cenne właściwości serdecznika jest hiperozyd, należący do przeciwutleniających flawonoidów.

Ekstrakt z ziela serdecznika wspomaga funkcje układu sercowo-naczyniowego

Ekstrakt z ziela serdecznika pomaga zachować komfort przed i w trakcie cyklu menstruacyjnego. 

Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej – tarczyca bajkalska to roślina pochodząca ze wschodniej Rosji oraz przyległych do jej terenów obszarów Mongolii i Chin. Składniki aktywne tarczycy bajkalskiej decydują o jej cennych właściwościach. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują:

- flawonoidy – są one głównym składnikiem aktywnym tarczycy bajkalskiej. Obecnie wykryto ok. 40 różnych flawonoidów. Wśród najcenniejszych wymienia się bajkalinę, bajkaleninę, wokonozyd oraz wogoninę;

- olejki eteryczne – dzięki nim tarczyca bajkalska ma przyjemny zapach i słodki smak ale też wiele cennych dla organizmu człowieka właściwości. Jak do tej pory wykryto w niej ponad 60 różnych olejków eterycznych;

- terpenoidy – na ten moment w tarczycy bajkalskiej zidentyfikowano trzy różne rodzaje terpenoidów;

- polisacharydy (wielocukry)

Zawartość składników w porcji dziennej produktu 1 kapsułka:

 • Ekstrakt z owoców głogu (Crataegus oxyacantha) 80 mg
 • Ekstrakt z kwiatów hibiskusa (Hibiscus sabdariffa) 60 mg
 • Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona (Vitis vinifera) 60 mg
 • Ekstrakt z owoców granatu (Punica granatum) 50 mg
 • Zastrzeżona formuła Procardiol® antyoksydantów pozyskanych z mieszanki suchych ekstraktów owoców i warzyw w zmiennych proporcjach 30 mg
 • Ekstrakt z owoców aronii (Aronia melanocarpa) 30 mg
 • Ekstrakt z ziela serdecznika (Leonurus cardiaca) 20 mg
 • Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis) 20 mg

Masa netto: 30,0 g (60 kapsułek)

Składniki: ekstrakt z owoców głogu (Crataegus oxyacantha) 10:1, ekstrakt z kwiatów hibiskusa (Hibiscus sabdariffa) 5:1, ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona (Vitis vinifera) 5:1, ekstrakt z owoców granatu (Punica granatum) 10:1, inulina z korzenia cykorii podróżnik (Cichorium intybus), zastrzeżona formuła ProCardiol ® antyoksydantów pozyskanych z mieszanki suchych ekstraktów owoców i warzyw w zmiennych proporcjach (z owoców winogron (Vitis vinifera), z owoców oliwki europejskiej (Olea europaea), z liści karczocha (Cynara scolymus)), ekstrakt z owoców aronii (Aronia melanocarpa) 5:1, ekstrakt z ziela serdecznika (Leonurus cardiaca) 5:1, ekstrakt z tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis) 5:1, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu (z ryżu). Składniki otoczki kapsułkowej: hydroksymetylopropyloceluloza (HPMC), substancja żelująca - guma gellan, barwnik - kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.